Ücretsiz Plesk Lisansı – Plesk Lisans Anahtarı – Plesk Trial

Plesk, bireylerin ve işletmelerin e-postalarını, alan adlarını ve web sitelerini yönetmeleri için bir çözüm olarak sunulan bir web barındırma kontrol paneli veya web uygulamasıdır. Çeşitli popüler web sitelerinin (WordPress, Joomla, vb.) barındırılması için kurulmuş sunucular üzerinde tam kontrol sunmak üzere tasarlanmıştır. Web barındırma sağlayıcısı Parallels’in güçlü bir posta ve web sitesi yönetim çözümüdür. Plesk, kullanıcıların alan adlarını, web barındırma ve alan adlarını, e-posta hesaplarını ve web sitelerini tek bir yerden kolayca yönetmelerini sağlar. Yerleşik sistem, web sitelerini yönetmek için en son eklentilere ve araçlara kolay erişim sağlarken, üçüncü taraf uygulamaları kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Hayalhosting olarak centos 7 işletim sistemi kullanmak isteyen ve plesk panel ihtiyacı olan müşterilerimiz için ücretsiz plesk lisans hizmeti sağlamaktayız.

Buradaki tek koşul tarafımızdan VDS sunucu kiralamış olmanızdır. Herhangi bir VDS paketine sahip olmanız ve plesk kullanmak istemeniz durumunda sitemiz üzerinden destek talebi göndererek ilgili işlemlerin birkaç dakika içerisinde hızlıca yapılmasını talep edebilirsiniz. Hizmeti kullanmaya devam ettiğiniz sürece plesk lisansı için herhangi bir ücret tarafınızdan talep edilmeyecektir.

Buradaki bağlantıya giderek tüm VDS paketlerini görüntüleyebilirsiniz.

Peki Bunu Nasıl Yapıyoruz?

Plesk üzerinden kendimize satın aldığımız ücretli ve orjinal lisansımız mevcut. Talep eden müşterilerimiz için ekstra maliyet oluşmaması adına sunucularına ilgili lisansı ekleyebilmekteyiz. Bu sayede tarafınıza ekstra bir maliyet oluşmadan plesk paneli limitsiz domain olarak kullanabilirsiniz ve tamamen orjinal / ücretli lisans üzerinden işlem yapmaktayız. Sizlerde hemen ücretsiz plesk lisans sahibi olmak isterseniz yukarıdaki bağlantıdan tüm vds paketlerimizi görüntüleyebilir ve dakikalar içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İlgili koşul plesk firmasının kullanım sözleşmesinde değişiklik yapması ile sona erebilir veya bu durumu engelleyebilirler bu sebep ile şu an sorunsuz hizmet verdiğimiz lisans koşulu ilerleyen yıllarda bitebilir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir